Система «M.E.Doc» — зручна робота з податковими накладними

Дата публикации: 2 Апрель 2012 · Рубрика: Новости фирмы

edunui reestr Система «M.E.Doc»   зручна робота з податковими накладними

Система «MEDoc» — неперевершений експерт по роботі з податковими накладними в електронному вигляді.

Обробка податкових накладних стала особливо трудомісткою і почала вимагати великих витрат часу після 1 січня 2012 року, через те, що податкові накладні на суму ПДВ понад 10 тисяч гривень мють бути обов'язково зареєстровані в Єдиному реєстрі. Наразі, перш ніж відправити контрагенту накладну на таку суму, Ви повинні перед цим зареєструвати її.

Введення цих правил спричинило появу дуже багатьох додаткових етапів в процесі обробки податкових накладних. Тепер крім реєстрації своїх податкових накладних в Реєстрі, бухгалтер змушений також відслідковувати надходження квитанцій про їх реєстрацію контрагентам. Однак не менш важливим аспектом є уважна перевірка факту реєстрації податкової контрагента. Все це в сукупності призводить до зайвих витрат робочого, а іноді й вільного часу, сил і, безумовно, грошей!

Однак користувачі системи «MEDoc» можуть не хвилюватися: робота з податковими накладними в системі організована максимально ефективно і зручно.

У системі «MEDoc» користувач просто і швидко зможе:

  • Створити податкову накладну і підписати електронним цифровим підписом,
  • При необхідності, зареєструвати накладну в Єдиному реєстрі і одержати квитанцію про реєстрацію  (читати інструкціюдивитися відеоролик),
  • Надіслати податкову накладну контрагенту разом з квитанцією про реєстрацію,
  • Отримати Виписку з Єдиного реєстру стосовно кожної накладної.

Більш докладно про всі найбільш актуальних питаннях по роботі з податковими накладними в «MEDoc» Ви можете прочитати тут.