Огляд можливостей програми Медок. Система електронного документообороту, що економить ваш час.

1206243 Огляд можливостей програми Медок

Медок — МІЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТ

Огляд програми Медок

MEDoc (мій електронний документ або м.е.док, медок) — це програмний комплекс для здачі звітності в електронному вигляді, керування електронним  документообігом та роботи з договорами підприємства.

Компанія «БЕСТ» практично більше 10 років тому розробила і успішно вивела на ринок програму «Бест-Звіт ПЛЮС». Практично весь час програма змінювалася, допрацьовувалася, враховувалися думки клієнтів (користувачів програми) та вимоги законодавства. Медок — це новий, з значно розширеною функціональністю програмний продукт, який дозволяє не тільки здавати звіти в електронному вигляді.

Яка різниця між програмою Медок і, вже добре знайомим бухгалтерам за довгі роки роботи, «Бест-Звітом»? Навіщо необхідно переходити з однієї, успішно працюючої програми на іншу, нову? Відразу обмовимося, що функціональність «Бест-Звіту» в повному обсязі збережена і в Медок. Але це далеко не всі його можливості.

Модуль звітність дозволяє все також просто і зручно формувати, перевіряти і відправляти звіти по електронній пошті, підписуючи його при цьому електронним цифровим підписом. Більш ергономічною і зручною стала робота з реєстрами податкових накладних. Особливо Медок порадує кожного бухгалтера можливістю швидко обмінюватися податковими накладними, що економить масу часу.

Медок — робота з договорами та документами

Окремої уваги заслуговує модуль договору. У наш час всі звикли до того, що більша частина роботи підприємства з клієнтами, партнерами і постачальниками заснована на договорах. Найчастіше договори редагуються в якомусь офісному пакеті або текстовому редакторі (наприклад, Microsoft Word) і в кращому випадку лише номер і дата підписання договору фігурують десь в обліковій системі. Процес узгодження договору, робота з декількома редакціями і підписання договору займає досить багато часу. Медок, і зокрема модуль договори, дозволяє не тільки значно прискорити, але і спростити цей процес.

В Медок представлені різні шаблони, що дозволяють взяти їх за основу при складанні свого договору, зразки документів тощо. Більш того, дуже зручна функція копіювання таблиць і тексту прямо з Word, Excel або, наприклад, Open Office.

Потім, можна підписати документ, наклавши електронний цифровий підпис, що надає документу юридичний статус. Це звільняє вас від обов'язкового дублювання договору в паперовій формі. Але й можливість роздрукувати договір ніхто не відміняв. Робота з архівом договорів в Медок дозволяє в лічені хвилини знайти необхідний вам договір і отримати цікаву інформацію. Це набагато зручніше, і що важливо швидше, ніж перегортати папки з шафки для документів в пошуках потрібного договору. Крім того, договір в паперовому вигляді не дозволить вам підняти історію цього договору. Програма Медок дозволяє зробити це без будь-яких ускладнень.

Медок — мобільний цифровий підпис

Також, варто звернути увагу на таку, незамінну для сучасного бізнесмена функцію як мобільний підпис. Керівник підприємств, перебуваючи у відпустці або відрядженні, може переглянути і підписати не тільки договір, а й будь-який документ прямо на своєму мобільному телефоні. Квитанції про здачу звітів будуть приходити вам також прямо на мобільний телефон у вигляді смс (sms). Для цього достатньо ввести свій номер телефону у відповідне поле в програмі Медок.

Медок — прогноз ймовірності податкової перевірки

Податкова перевірка … Найчастіше ці слова якщо і не викликають паніки, то як мінімум пов'язані з не найприємнішими емоціями, особливо коли мова заходить про позапланову перевірку. Навіть справна і своєчасна здача звітів не завжди може вас від цього застрахувати.

Основна мета кожного підприємства, принаймні комерційного — це заробити гроші, тобто отримати прибуток. З прибутку ми зобов'язані заплатити податки. Податкові інспектори, що аналізують подані декларації з ПДВ та податку на прибуток, визначають ступінь податкової віддачі. Порівнюють цей рівень з середньостатистичним по відповідній галузі. Таким чином, робляться висновки про рівень виплати податків, припущення щодо застосування методів мінімізації сплати податків. Саме ці критерії впливають на ймовірність потрапити в списки підприємств, яким належить позачергова податкова перевірка.

У програмі Медок передбачена можливість аналізу і прогнозу ступеня ймовірності податкової перевірки, на основі заповнених декларацій ПДВ. Важко недооцінити такий інструмент.

Переваги та ефективність програми Медок

Інтерфейс програми Медок став більш дружнім та приємним, більш зручним і ергономічним. Маса корисних підказок і додаткових можливостей допоможуть вам без проблем освоїти Медок в найкоротші терміни. Знайти необхідний документ можна в лічені хвилини з будь-якого запиту, наприклад, по періоду, назві необхідного документа, індивідуальному податковому номеру, номеру договору та іншим параметрам.

Працюючи з будь-яким звітом вам не треба постійно його закривати, для здійснення якої-небудь операції, наприклад, для перевірки або відправлення. В Медок можна перевірити звіт, внести правки, накласти електронний цифровий підпис і потім відправити, і отримати квитанцію не закриваючи звіт.

Найчастіше робочий день бухгалтера розписаний на тиждень вперед і вільного часу практично немає. Навіть заповнення картки підприємства, незважаючи на те що це разова операція, вимагає часу і нерідко бухгалтери заповнюють картку неуважно, залишають деякі поля порожніми.

  • Медок економить ваш час! Якщо ваше підприємство має сертифікати (ключі електронного цифрового підпису), то всі необхідні дані ви можете завантажити автоматично. Досить  мати доступ до інтернету.
  • Наведений опис можливостей програми Медок (MEDoc чи мій електронний документ) відображає далеко не всі можливості цього чудового програмного комплексу.
  • Медок не тільки незамінний помічник бухгалтера, але і дуже корисна програма для директора підприємства.
  • Одним з головних переваг програми Медок є дуже оперативний випуск оновлень, в яких відображені всі останні зміни в законодавстві.