Конфігурація «Банківські рахунки» в M.E. DOC.

Призначення та опис конфігурації «Банківські рахунки»

Представляємо Вашій увазі нову Конфігурацію «Банківські рахунки» системи «ME DOC», основним призначенням якої є забезпечення механізму формування, відправки повідомлень про відкриття / закриття рахунків платників податків в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, обробку та зберігання квитанцій та повідомлень-відповідей про прийняття цих повідомлень, відповідно до Наказу Міністерства фінансів України № 426 від 02.04.2012 «Про затвердження Порядку подання повідомлень про відкриття / закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах органам державної податкової служби», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 квітня 2012 по № 613 / 20926, а також надає можливість виконання цих функцій в автоматичному режимі.

Ця конфігурація дозволить Вам:

  • налагодити процеси автоматичного виконання масового імпорту повідомлень про відкриття / закриття рахунків, створених в інших фінансово-облікових системах;
  • автоматично підписувати необхідні документи ЕЦП відповідальних осіб і печаткою банку (відповідно до вимог встановленого Порядку);
  • надсилати електронні документи в установленому форматі засобами телекомунікаційного зв'язку до органів ДПС України;
  • отримувати повідомлення про доставку та Файли-відповіді, а також експортувати відповіді на жорсткий диск.

Налаштування Конфігурації дають можливість вказати часовий інтервал виконання автоматичного оброблення кореспонденції.

Всі події, що буди виконані в автоматичному режимі, фіксуються в журналі подій.

У відповідь від ДПС України надходять квитанції про отримання повідомлень, прикріплені до самих повідомлень. Це орієнтовано на зручний перегляд і пошук потрібних квитанцій або відповідей і дозволяє проводити угруповання даних реєстру станом повідомлень.

Будь-яке повідомлення-відповідь про фактичне взяття на облік в органах ДПС рахунків платників податків можна переглянути в зручному вигляді документа і експортувати у вигляді файлів xml, які відповідають встановленим форматом.

Крім того, програма «MEDoc», частиною якої є Конфігурація «Банківські рахунки», повністю дотримується вимог Порядку подання повідомлень про відкриття / закриття рахунків платників (Додаток 3), зокрема:

  • містить інтегрований надійний засіб, сумісний із засобами ЕЦП, що використовуються в органах ДПС та забезпечує роботу з посиленими сертифікатами відкритих ключів, сформованими акредитованими центрами сертифікації ключів;
  • підтримує встановлені формати файлів повідомлень, квитанцій і файлів відповідей;
  • створює в певному форматі і направляє на адресу ДПС Україна квитанцію про прийняття до обробки файл відповіді після його отримання.

Але можливості Конфігурації «Банківські рахунків» цим не вичерпуються.

Як відомо, для організації ефективного обміну інформацією, накопичені дані вимагають певної обробки, систематизації, групування документів для подальшого аналізу проведеної роботи по рахунках.

З цією метою інтерфейс Конфігурації організований таким чином, щоб надати користувачеві можливість максимально зручно та швидко отримати статистичні показники роботи по рахунками, а також за допомогою зручного інструменту угруповання даних провести аналіз великого обсягу накопичених документів реєстру повідомлень про відкриття / закриття рахунків.

Так, в будь-який час користувач може переглянути статистику подання та обробки повідомлень за поточний рік в розрізі місяців та днів місяця, стану їх обробки в ДПС України, а також побачити загальну статистику за станом на поточний момент з початку року. Це допоможе побачити повну картину про роботу з повідомленнями в рамках Вашого банку.

Конфігурація передбачає можливість фільтрації даних реєстру за такими параметрами, як стан документа (все, відправлено, отримана перша квитанція, зданий) і типу документа (рахунку у валютах, в цінних паперах, кореспондентські). Сортування даних проводиться за основними реквізитами документа, наприклад: дата операції, ЄДРПОУ (ДРФО), рахунок клієнта, валюта, найменування клієнта та інші.

Користуючись вбудованими панелями, фільтрами і функцію угруповання можна представити всю накопичену інформацію в різних розрізах. Наприклад, отримати інформацію на кшталт: «Рахунки по кожному клієнту у валюті, які були зареєстровані на певну дату», «Рахунки в розрізі коду валюти, які були відправлені на реєстрацію в ДПС за кожного клієнта в звітному періоді» або «Рахунки в розрізі платників податків, коду валюти відкривалися і закривалися протягом місяця» і будь-які інші дані.

Конфігурація «Банківські рахунки» забезпечує подальше вивантаження даних реєстру в Excel в тому вигляді, в якому були відфільтровані і згруповані дані в реєстрі, з метою подальшого оперативного аналізу інформації.

Для роботи програми в регіональних налаштуваннях ОС повинен бути встановлений російський чи український мовний стандарт. Операційна система повинна підтримувати кирилицю.

На комп'ютері необхідна наявність встановленого пакета MS Office (додатки Word і Excel).

Для подачі повідомлень про відкриття / закриття рахунків в ДПС Україні засобами телекомунікаційного зв'язку на комп'ютері, де буде функціонувати Конфігурація, необхідна наявність доступу до мережі Internet.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>