«M.Е.Doc-Online» — програмне рішення нового покоління

Дата публикации: 12 Ноябрь 2012 · Рубрика: Новости

Представляємо Вашій увазі програмне рішення нового покоління для бухгалтерів — «M.Е.Doc-Online», яке дасть Вам можливість здавати звітність, використовуючи безмежні можливості Інтернету. Ідея створення бухгалтерського он-лайн сервісу з'явилася у нас вже давно. Однак тільки в останні роки Інтернет в Україні став розвиватися особливо стрімко — число його постійних користувачів збільшилася в сотні разів. І як тільки наше суспільство стало готове до он-лайн роботи з бухгалтерськими документами, ми відразу надали в розпорядження користувачів наш новий програмний продукт — «M.Е.Doc-Online».

«M.Е.Doc-Online» дозволяє бухгалтеру швидко та якісно здавати звітність, використовуючи Інтернет.

«M.Е.Doc-Online» створений на базі системи електронного документообігу «MEDoc», яка за кілька років свого існування на ринку швидко завоювала популярність серед бухгалтерів України. «M.Е.Doc-Online» був адаптований нами для зручного використання в просторах Інтернету, і тим самим, наші користувачі можуть вийти на якісно новий рівень подачі звітності в контролюючі органи.

Давайте разом з Вами ближче познайомимося з нашим новим рішенням.

Почнемо із зовнішнього вигляду додатка. Інтерфейс «M.Е.Doc-Online» такий же практичний, привабливий і зручний, як і у його «старшого брата». Крім цього, нова Інтернет-версія успадкувала численні можливості настільного «M.Е.Doc». Всі електронні звітні форми, які готуються в програмному комплексі, повністю відповідають актуальним, затвердженим контролюючими органами, специфікаціям і форматам. Не менш важливо й те, що як і офф-лайн версія, «M.Е.Doc-Online» — це система, в якій будь-який створений і підписаний електронним цифровим підписом документ, є електронним аналогом паперового документа і має повну юридичну силу.

img 2012 11 10 170810 «M.Е.Doc Online» — програмне рішення нового покоління

В рамках проекту «M.Е.Doc-Online» розробник надає БЕЗКОШТОВНИЙ доступ з обмеженою функціональністю для фізичних осіб підприємців платників єдиного податку (ФОП) і підприємств, які тимчасово не ведуть діяльність та подають «порожні» звіти. Для них єдиною обов'язковою умовою користування безкоштовним сервісом «M.Е.Doc-Online» є наявність сертифікатів електронного цифрового підпису (ЕЦП) «Українського сертифікаційного центру», які забезпечують максимально можливий захист електронних документів і наділяє їх повною юридичною силою.

Які можливості Ви отримаєте, працюючи з «M.Е.Doc-Online»?

У «M.Е.Doc-Online» Ви з легкістю зможете:

   • сформувати звіти, які вимагають контролюючі органи від ФОП-платників єдиного податку і підприємства, які тимчасово не ведуть діяльність та подають «порожні» звіти. Зверніть увагу на важливий момент: неприбуткові організації можуть створювати всі звіти, але не можуть їх коригувати.

• підписати звіти ЕЦП;

• роздрукувати створені документи;

• відправити створені і підписані ЕЦП звіти в контролюючі органи (Державна податкова служба, Пенсійний фонд, Держкомстат);

 Всі документи, створені Вами в системі «M.Е.Doc-Online» та підписані електронним цифровим підписом «УСЦ», мають повну юридичну силу та є електронним аналогом паперового документа.

img 2012 11 10 170844 «M.Е.Doc Online» — програмне рішення нового покоління

Отже, коли ФОП — платник єдиного податку, придбає сертифікати ключів електронного цифрового підпису «УСЦ», в його розпорядженні з'являється можливість роботи з наступними формами звітності:

   1.1. Податкова інспекція:

• Податкова декларація платника єдиного податку;
• 1-ДФ. Податковий розрахунок сум доходу;
• Податкова декларація з ПДВ та додатки 1,2,3,4,5,6,7,8;
• Уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з ПДВ;
• ЗВР-1. Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок);
• Довідка про використання розрахункової книжки.

   1.2. Державна служба статистики:

• 1-П. Терміновий звіт про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) за видами;
• 1-торг (нафтопродукти). Про продаж світлих нафтопродуктів і газу;
• 12-торг. Про наявність і використання торгової мережі на ринках та реалізацію сільськогосподарської продукції;
• 1-туризм. Звіт про туристичну діяльність.

   1.3. Пенсійний фонд

• Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску ((Додаток 4, Додаток 5, Додаток 6, Додаток 7).

Коли ж ключі електронного цифрового підпису «УСЦ» придбає співробітник неприбуткової юридичної особи, в його розпорядженні виявляється можливість працювати з абсолютно всіма формами звітності, що входять у комплект бланків юридичних осіб. Створені форми автоматично заповнюються даними з «Картки підприємства». Створити і заповнити можна:

• ф1. Баланс
• ф2. Звіт про фінансові результати (в тисячах грн.)
• 1-м, 2-м. Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва
• 1-мс, 2-мс. Спрощений фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва
• Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (Додаток 4, Додаток 5, Додаток 6, Додаток 7).

Таким чином, за наявності сертифікатів УСЦ у Вас є можливість абсолютно безкоштовно сформувати, імпортувати, роздрукувати, підписати і відправити Ваші звіти у контролюючі органи.

Почати роботу в системі «M.Е.Doc-Online» дуже просто!

Для цього Вам необхідно:

1. Отримати ключі «УСЦ».
2. Увійти в систему «M.E.Doc-Online».
3. Встановити додаток «криптопровайдер».
4. Підписати ліцензійну угоду.
5. Створити і заповнити картку підприємства.
6. Почати роботу зі звітами.

Тепер можна працювати!

Веб-сервіс «M.Е.Doc-Online» є платформонезалежним програмним забезпеченням, що дозволяє йому працювати в системах з відкритим кодом, таких як Linux.

Ми постійно допрацьовуємо і вдосконалюємо функціонал програми, і незабаром представимо версію «M.Е.Doc-Online» з можливостями повнофункціонального настільного «M.Е.Doc».

Веб-сервіс «M.Е.Doc-Online» допоможе Вам швидко та якісно здавати звіти!

Більш детальну інформацію Ви знайдете на офіційному сайті.

Автор:
фахівець із розробок проекту «М.Е.Doc», — Родін Євген.