Mobirise

ЛІГА:ЗАКОН

Повноцінна правова підтримка Вашого бізнесу.
Перемагає той, хто володіє актуальною інформацією!

ЛІГА:ЗАКОН – інноваційна українська компанія, яка 26 років здійснює повноцінну правову підтримку бізнесу, влади, суспільства. Найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень, які покликані допомогти бізнесу максимально реалізувати свій потенціал в постійно мінливих умовах правового поля.

Цього року ринку була презентована нова інформаційно-правова та комунікаційна платформа для бізнесу - LIGA:ZAKON. Тепер, щоб працювати із будь-яким продуктом компанії, достатньо навіть мобільного доступу до Інтернету 2G!


Платформа LIGA:ZAKON

Хмарна платформа для запуску всіх продуктів ЛІГА:ЗАКОН

Єдине середовище

Виконує роль єдиного інформаційного поля для різних ключових підрозділів та співробітників організацій. Це єдині принципи роботи із інформацією, єдиний пошук та класифікатори, єдина система взаємних прямих і зворотних посилань між різними типами інформації.

Для щоденної роботи

Незамінний і надійний інструмент для повсякденної роботи керівників, юристів, бухгалтерів, фахівців у сфері управління персоналом, безпечників, викладачів, студентів у правовому полі України.

Хмарні технології

Забезпечують цілодобову підтримку безперебійної діяльності бізнесу, підприємців, підприємств державного сектору, громадських організацій та об’єднань.

Мобільність

Інноваційні технологічні рішення й адаптивний дизайн платформи дозволяють отримувати користь для бізнесу з різних мобільних пристроїв. Щоб користуватися платформою, Вам достатньо доступу до Інтернету рівня 2G.

Що дають продукти ЛІГА:ЗАКОН?

Керівнику

· можливість вчасно й правильно розуміти зміни правил гри
· мінімізувати ризики бізнесу
· гарантію, що функції бухгалтерії, юридичної, кадрової, фінансово-економічної служб на підприємстві забезпечені максимально надійним чином
· оптимізувати процеси та ресурси в компанії
· упевненість у бізнес- та особистій безпеці

Юристу, бухгалтеру

· підтримку формування та подання звітності
· підтримку функції взаємодії з контролюючими органами
· можливість ефективно захищати інтереси компанії під час перевірок
· підтримку функції бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві
· супровід договірної діяльності
· супровід діяльності з контрагентами
· можливість поділитися інформацією, новинами, ефективно побудувати роботу з документами і аналітичну роботу

Підприємству в цілому

· підтримку ведення господарської діяльності
· контроль та управління ситуацією й надійний правовий тил

Продукти, інтегровані в Платформу

Інформаційно-правові системи ЛІГА:ЗАКОН

Системи ЛІГА:ЗАКОН – найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації зі зручними інструментами для пошуку інформації. Дозволяють швидко знайти та проаналізувати правову інформацію на будь-який момент часу, оцінити ситуацію і прийняти правильне рішення.

ГРАНД

Система для ключових підрозділів великого підприємства – бухгалтерії, юридичного департаменту та кадрового відділу, яка також містить електронні видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та ЮРИСТ&ЗАКОН.

ПРАЙМ

Система для підприємства, зокрема керівника, бухгалтера (Ситуації для бухгалтера, Консультації та ін.), кадровика (Ситуації для кадровика, Інструкції та шаблони) і юриста (Судова практика, Коментовані кодекси та ін.).

БУХГАЛТЕР ПРОФ

Система для невеликого підприємства, що містить правову інформацію для бухгалтера: Форми та бланки, Ситуації для бухгалтера, Консультації, Калькулятори та ін.

ЮРИСТ ПРОФ

Система для юридичної компанії та юриста: Коментовані кодекси, Європейське законодавство, Мистецтво оборони, Судові прецеденти та практика, ін.

ЮРИСТ

Спеціалізована система для юриста і адвоката: Термінологічний словник, Законопроекти, Ситуації для юриста, повне Законодавство України, Довідники та ін.

Періодичні видання та довідники

ЮРИСТ&ЗАКОН
Електронне видання

Електронне видання для юриста містить аналітичні матеріали з практичними рекомендаціями експертів ЛІГА:ЗАКОН і практикуючих юристів. Тексти доповнено таблицями, інфографікою, відео.

БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
Електронне видання

Електронне видання для бухгалтерів великих і середніх підприємств, бухгалтерів, які ведуть бухоблік у декількох підприємствах, аудиторів, юристів, бізнес-консультантів, що включає аналітичні матеріали з практичними рекомендаціями експертів ЛІГА:ЗАКОН. Тексти доповнено таблицями.

ВІСНИК МСФЗ
Електронне видання

Cпеціалізоване видання про практику застосування міжнародних стандартів фінансової звітності. У виданні представлено огляд нових і переглянутих МСФЗ, аналізуються типові помилки у складанні фінансової звітності, розглядаються питання складання інтегрованої звітності та розвитку бізнесу.

ІНТЕРАКТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ
Електронний бухгалтерський сервіс

Щоденне електронне видання для бухгалтерів, фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів і студентів облікових та фінансових дисциплін. Усі матеріали зв’язані гіперпосиланнями з базою НПА від ЛІГА:ЗАКОН.

ОСОБИСТИЙ ЕКСПЕРТ
online-сервіс отримання професійної відповіді для бухгалтера


Відповіді експертів ЛІГА:ЗАКОН з питань податків та бухгалтерського обліку в особистому кабінеті сервісу.

Сервіси моніторингу та аналізу

CONTR AGENT
Система перевірки та моніторингу бізнес-партнерів

Можливість перевірки контрагента на благонадійність та його подальшого контролю.

VERDICTUM
Система аналізу судових рішень

Система аналізу судових рішень. Містить унікальні інструменти обробки, аналізу і класифікації текстів судових рішень.

SMS-МАЯК
Онлайн-контроль змін статусу вашої нерухомості

Сервіс надає можливість відстежувати будь-які зміни, що відбуваються з вашою нерухомістю в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Зворотній зв'язок

У разі виникнення питань залиште, будь ласка, повідомлення. Ми надамо Вам відповідь якомога швидше.