Будівельний семінар 12.11.2013

Дата публикации: 30 Октябрь 2013 · Рубрика: Новости

Завантажити запрошення.

«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення 12 листопада 2013 року в м.Полтава проведуть семінар для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2013”.

 
Мета семінарів:

— підвищення рівня кваліфікації спеціалістів зі складання та перевірки кошторисної документації;

— інформування працівників будівельної та житлово-комунальної галузі про новітні технології ведення проектних, будівельних і облікових робіт;

— інформування потенційних і існуючих замовників та інвесторів про сучасні методи визначення вартості будівельних робіт на передпроектній стадії та в процесі будівництва.

Провідні представники розробників кошторисного програмного забезпечення проведуть майстер-класи з експлуатації своїх програмних продуктів. В процесі навчання буде детально продемонстрована робота нових функцій програм і розглянуті практичні задачі. Учасники зможуть задати запитання, висловити свої пропозиції та зауваження щодо покращення програмного забезпечення. Користувачі ліцензійного програмного забезпечення для розрахунку вартості робіт зможуть безкоштовно здати тест для отримання сертифікату „Будівництво-сучасні технології”.